Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/html/pavelmasek.cz/public_html/www/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
Assessment centrum a Development centrum AC/DC - REAL COACHING
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/html/pavelmasek.cz/public_html/www/wp-content/themes/realcoaching/header.php on line 17

Assessment centrum a Development centrum AC/DC

Výhody

  • jasné výstupy a doporučení pro rychlou orientaci i detailní rozbor
  • identifikace potenciálu kandidáta na danou pracovní pozici
  • pořadí kandidátů podle vhodnosti na pozici a do firemní kultury
  • snížení finančních nákladů plynoucí z nevhodně obsazené pozice
  • možnost propojení s online diagnostikou, školeními a koučinkem v Recruitment and Development Pack

 

Assessment centrum (AC)

je jednou z nejefektivnějších moderních metod výběru uchazečů. Vhodná je především pro manažerské a obchodní pozice nebo pro volbu klíčového spolupracovníka. Prostřednictvím assessment centra odhalíte reakce kandidáta na specifické pracovní podmínky, jeho schopnost práce v týmu, vůdčí potenciál, výkonovou orientaci, vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu apod.

Pro výběr nejvhodnějšího kandidáta na definovanou pozici stanovíme klíčové kompetence, které musí uchazeč splňovat. V průběhu obvykle jednoho celého dne absolvují účastníci několik modelových situací ve skupině i individuálně, které prověří jeho schopnosti, styly jednání, vlastnosti atd.

Prostřednictvím odborného assessment centra externích či interních kandidátů si utvoříte plnohodnotnější základ pro vaše rozhodnutí a vyhnutí se případným nákladům spojených s nevhodně obsazeným kandidátem.

Výstupy

Výstupem z assessment centra jsou individuální závěrečné zprávy zachycující profil a potenciál účastníka a případně skupinová zpráva, srovnávající jednotlivé kandidáty mezi sebou. U obou je fokus kladen na srozumitelná doporučení, identifikaci prostoru pro rozvoj a označení možných rizik vůči pozici i vůči firemní kultuře Vaší firmy. Zprávy mají podobu individuální zprávy a jsou určené managementu či personalistům firmy a mohou sloužit jako podklad pro další rozvoj vybraných kandidátů.

V assessment centru jsou účastníci vystaveni různým modelovým i situacím blízkých budoucí praxi a to jak ve skupině spolu s ostatními kandidáty, tak individuálně. Vhodné je propojení s on-line diagnostikou.

Development centrum (DC)

Development centrum probíhá obdobně jako assessment centrum a využívá se i stejných metod s tím rozdílem, že jde o posouzení potenciálu stávajících zaměstnanců.

Výstupem z development centra jsou jednak individuální zprávy obdobné jako v assessment centru a zprávy celkové, popisující skupinu/tým jako celek.

Rozdíl v individuální zprávě oproti výstupu z assessment centra je především v zaměření zprávy, která je zpracovávána pro každého účastníka a je zde akcentováno zejména posouzení silných a slabých stránek a návrh možných cest pro jejich odstranění a to formou jak návrhu školení, tak rozvoje za chodu (just in time).
Zpráva z development centra je určena jak účastníkům, kde na ni navazuje koučující rozhovor sloužící k vyjasnění detailů a nastartovaní žádoucích změn, tak managementu a personalistům firmy pro cílený rozvoj zaměstnance.

Celková závěrečná zpráva je určena personalistům, managementu a přímým nadřízeným a popisuje obecné trendy a tendence u hodnoceného pracovního týmu či skupiny.

 

Kontaktní formulář

Ke svému dotazu, požadavku nebo objednávce prosím uvěďte co nejvíce podrobných informací. Budu Vás kontaktovat co nejdříve. Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.


Povoleny jsou soubory s příponou doc, docx, rtf, txt, jpg, gif

Please leave this field empty.

www.packages-seo.comarticle submission seodirectory submission seo

Effects Plugin made by Ares Download