Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/html/pavelmasek.cz/public_html/www/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 171
Doporučení zákazníků - REAL COACHING
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/html/pavelmasek.cz/public_html/www/wp-content/themes/realcoaching/header.php on line 17

Doporučení zákazníků

Mgr. Pavla Křížová, Avenier, a.s., HR

Spolupráci s panem Maškem považuji za profesionální a budu se těšit na její pokračování.

Mgr. Pavla Křížová, Avenier, a.s., HR

Chtěla bych vyzdvihnout práci lektora Pavla Maška, který prokázal své odborné znalosti a zkušenosti a dokázal se velmi dobře přizpůsobit specifikům jednotlivých skupin. O jeho nadstandardních výkonech svědčí spokojenost zaměstnanců.

Marcela Strmisková, Kariérní centrum Masarykovy univerzity

Z hodnotících dotazníků jsme zjistili, že účastníci seminářů byli velice spokojeni s profesionálním přístupem Mgr. Pavla Maška, jeho odborným podáním včetně praktických příkladů a ukázek (simulace nejrůznějších situací z praxe, zpětná vazba prostřednictvím videozáznamu, atd.), které studentům pomohly lépe pochopit prezentovanou problematiku.

Marcela Strmisková, Kariérní centrum Masarykovy univerzity

Spolupráci s panem Mgr. Maškem hodnotím velmi kladně, přístup byl maximálně flexibilní a profesionální. Jeho služby tedy mohu vřele doporučit.

Ing. Josef Noha, divizní ředitel Praha, PSJ, a.s.

Mgr. Pavel Mašek byl, na základě dobrých zkušeností z několika minulých seminářů, které pro naši společnost vedl, vybrán generálním ředitelem k realizaci dlouhodobého projektu „Koučování vedoucích pracovníků PSJ, a.s.“. Moc děkuji za přínos, který pro mne koučování s panem Maškem mělo v profesním i osobním životě.

Ing. Jan Kadlec, divizní ředitel Čechy, PSJ, a.s.

Jako člen vedení velké stavební společnosti jsem za léta působení absolvoval mnoho seminářů v oblasti manažerských dovedností, psychologie, prezentačních dovedností, personalistiky apod., ale mohu prohlásit, že systém koučování s Mgr. Maškem byl pro mne jednoznačně nejpřínosnější.

Ing. Jan Kadlec, divizní ředitel Čechy, PSJ, a.s.

Mgr. Pavel Mašek je ve svém oboru velmi zdatný, ale na rozdíl od mnoha jiných koučů dokáže vytvořit atmosféru důvěry a naprosté otevřenosti, a přes mé počáteční pochybnosti o možnosti „pracovat celý den s koučem“ probíhaly pracovní dny naprosto přirozeně.

Ing. Zbyněk Morkus, divizní ředitel Morava, PSJ, a.s.

Mohu potvrdit, že mě osobně koučování s Mgr. Maškem velmi pomohlo uvědomit si správné zásady manažerského chování. Mnoho věcí, které jsem prováděl podvědomě, se dostalo na platformu vědomé činnosti a mnou řízených procesů. V procesu koučování jsme s panem Maškem pojmenovali i mé slabé stránky a vědomým úsilím se nám tyto podařilo výrazně eliminovat, či alespoň výrazně zlepšit.

Ing. Jiří Pech, ředitel pozemních staveb, PSJ, a.s.

Domnívám se, že systém koučování pracovníků Mgr. Pavlem Maškem,  zkušeným koučem a lektorem v prostředí běžného pracovního dne s následným vyhodnocením jednotlivých pracovních situací, je zdaleka nejefektivnější způsob zvýšení kvality manažerských dovedností pracovníků.

Ing. Jiří Bohatý, manažer, RWE IS, a.s.

Musím říci, že když mi byla nabídnuta možnost individuálního koučinku mým nadřízeným, byl jsem skeptický. Po této zkušenosti však mohu zodpovědně prohlásit, že i když jsem dříve absolvoval mnoho kurzů manažerského vzdělávání, individuální koučink, vedeným panem Maškem, byl pro mne ze všeho nejvíce přínosný.

Ing. Jiří Bohatý, manažer, RWE IS, a.s.

Velmi si cením odbornosti, schopnosti zasadit konkrétní situaci do širšího kontextu, a profesionálního a při tom obyčejně lidského přístupu pana Maška a mohu jej jako kouče bez výhrad doporučit.

Mgr. Renata Soukupová, MBA, Head of HR, UNIQA pojišťovna, a. s.

Mgr. Pavel Mašek realizoval pro společnost UNIQA pojišťovna, a. s. v rámci výběrového řízení na pozici regionálního ředitele Assessment centrum. Díky této spolupráci se podařilo vybrat nejvhodnějšího kandidáta na obsazovanou pozici a zároveň definovat jeho silné stránky i rezervy pro jeho další rozvoj.

Ing. Zbyněk Veselý, místopředseda představenstva a ředitel úseku obchodu, UNIQA pojišťovna, a. s.

Na práci Mgr. Pavla Maška oceňuji jeho profesionální přístup, odbornost, zkušenosti, efektivitu a strukturovanost, které vhodně doplňoval osobním přístupem i humorem. Vytvářel tak atmosféru přátelskou a při tom profesionální a vysoce zaměřenou na výsledek.

Andrea Elscheková-Matisová, Head of Representation European Commission SK

Lektor výborne ovládal tému, celková spolupráca s ním bola na profesionálnej úrovni. So školeními sme boli spokojní.

Mgr. Renata Soukupová, MBA, Head of HR, UNIQA pojišťovna, a. s.

Oceňuji perfektní přípravu, zkušenosti a vysokou profesionalitu pana Mgr. Pavla Maška a děkuji za spolupráci.

www.packages-seo.comarticle submission seodirectory submission seo

Effects Plugin made by Ares Download